Potrzebujesz pomocy?

Poniżej znajdują się najczęściej zadawane pytania dotyczące prawidłowego użytkowania serwisu. Jeżeli pojawiły się problemy z rejestracją, bazą specjalistów lub bazą chorób, w pierwszej kolejności skorzystaj z przygotowanych przez nas rozwiązań. Jeśli okażą się niewystarczające, kliknij w ikonkę „skontaktuj się z nami” znajdującą się poniżej. 

Skontaktuj się z nami

Najpopularniejsze pytania i odpowiedzi

Użytkownicy niezarejestrowani

Co to jest Zaplecze użytkownika?

Jest to opcja dostępna jedynie dla zalogowanych użytkowników, którzy zarejestrowali się w naszym serwisie, założyli swój profil bądź też przejęli ten, który już w nim widniał. Jest to miejsce, w którym możesz dokonać wszelkich zmian dotyczących swojego konta, wprowadzać zmiany swoich danych personalnych, miejsca pracy, opisu swojej osoby, kwalifikacji jak i profilu miejsca pracy.

Jak dokonać rejestracji w serwisie iFizjoterapia?

W celu rejestracji należy kliknąć w prawym górnym rogu na zakładkę rejetracja a następnie wpisać podstawowe dane personalne oraz wymagane hasło. Warunkiem prawidłowej rejestracji jest akceptacja regulaminu serwisu iFizjoterapia oraz kliknięcie zakładki załóż konto w serwisie. W tym momencie automatycznie zostanie wygenerowana wiadomość na e-mail, który podałeś w trakcie rejestracji. Aby zakończyć cały proces należy otworzyć wiadomość e-mail oraz kliknąć na link aktywuj moje konto. Nastąpi przekierowanie na stronę serwisu, gdzie zostaniesz poproszony o poprawne zalogowanie wpisując już jedynie login i hasło.

Nie otrzymałem e-maila z linkiem aktywującym moje konto.

W pierwszej kolejności sprawdź folder SPAM ponieważ ustawienia Twojego konta mogą automatycznie przekierowywać tego typu wiadomości do wspomnianego folderu. Jeśli jednak nie znajdziesz tam powiadomienia z linkiem aktywującym konto, napisz do nas na adres kontakt@ifizjoterapia.pl.

Użytkownicy zarejestrowani

Mam już założone konto, ale nie wiem jak się do niego zalogować.

Wystarczy, że w prawym górnym rogu wybierzesz opcję zaloguj się. Zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail oraz hasła, a następnie klikniesz na zakładkę zaloguj bądź też na klawiaturze wybierzesz przycisk enter.

Nie pamiętam hasła przez co nie mogę zalogować się na moje konto.

W celu odzyskania hasła należy wybrać opcję zapomniałem hasła. W tym momencie automatycznie zostanie wygenerowana wiadomość na adres e-mail podany podczas rejestracji z linkiem aktywacyjnym. Klikając na otrzymany link uruchomi się strona na której będzie możliwość wpisania nowego hasła.

Jestem fizjoterapeutą. W jaki sposób na swoim profilu mogę umieścić informacje dotyczące mojej specjalizacji.

Po zalogowaniu na Twoim profilu w panelu znajdującym się po lewej stronie będzie zakładka z pytaniem: jesteś fizjoterapeutą. Po kliknięciu na nią wystarczy uzupełnić swój profil o informacje dotyczące specjalizacji, danych kontaktowych, zakresu oraz rodzaju wykonywanych zabiegów. W celu zatwierdzenia należy wybrać opcję zapisz. Od tego momentu będziesz w serwisie widniał jako Specjalista Fizjoterapii.

Jak mogę dodać miejsce w którym aktualnie pracuję, jeśli nie widnieje ono w serwisie?

Po zalogowaniu na Twoim profilu w panelu znajdującym się po lewej stronie będzie zakładka z pytaniem: zarządzasz miejscem. Po wybraniu tej zakładki wystarczy uzupełnić informacje, takie jak nazwa firmy, dane kontaktowe, dane adresowe, godziny otwarcia. W celu zatwierdzenia należy wybrać opcję zapisz. Od tego momentu masz pełne prawo do zarządzania kontem tej placówki.

Jak mogę zaktualizować moje miejsce pracy, które widnieje w serwisie iFizjoterapia?

Po zalogowaniu na Twoim profilu w panelu znajdującym się po lewej stronie będzie zakładka dołacz do miejsca. Po wybraniu tej zakładki wystarczy wpisać nazwę interesującej Cię placówki oraz kliknąć szukaj. Poniżej pojawią się wszystkie miejsca, które posiadają wskazaną przez Ciebie nazwę. Przy właściwej placówce należy wybrać opcję wyślij prośbę. Serwis automatycznie przekieruje Twoją prośbę do administratora konta miejsca do którego chcesz dołączyć. Oczekuj na informację zwrotną. Jeśli administrator zatwierdzi Twoją prośbę, po lewej stronie ukaże się nazwa placówki jako Twoje miejsce pracy.

Jestem właścicielem placówki i nie wiem gdzie mogę znaleźć informacje o pracownikach, którzy do niej należą?

Po zalogowaniu na Twoim profilu w panelu znajdującym się po lewej stronie będzie zakładka z nazwą placówki, którą zarządzasz. Klikając na zakładkę fizjoterapeuci ukaże się wykaz wszystkich osób, które już do tego miejsca należą jak również tych, którzy wysłali zapytanie z prośbą o przyjęcie. Jako menadżer masz możliwość przyjęcia bądź odrzucenia zaproszenia, a także przydzielania funkcji menadżera bądź prawnika innym użytkownikom należących do tej placówki.

 

Baza specjalistów

W jaki sposób mogę wyszukać fizjoterapeutę.

Na głównej stronie znajduje się wyszukiwarka w której należy wpisać dowolną frazę określającą konkretnego fizjoterapeutę ( imię i nazwisko), rodzaj zabiegu bądź dział fizjoterapii opisujący zakres usług, które Cię interesują. Dodatkowo należy wpisać miejscowość w której mieszkasz aby system ograniczył się jedynie do tych specjalistów, którzy pracują w podanym przez Ciebie mieście. Ponadto w lewym górnym rogu znajduje się zakładka baza specjalistów. Klikając w nią serwis automatycznie przekieruje Cię do podstrony w której dodatkow po lewej stronie znjaduje sie panel określający pomocnicze filtry. 

Dodawanie opini

Kto może wystawić opinie w serwisie iFizjoterapia?

Opnie może wystawić jedynie osoba, która zarejestrowala sie w serwisie iFizjoterapia. 

Jak dodawać opinie w serwisie iFizjoterapia?

Aby dodać opinie w serwisie iFizjoterapia należy znaleźć fizjoterapeutę któremu chcesz ją wystawić, a następnie wejśc na jego profil. Na samym dole znajduje się zakładka ostatnie komentarze oraz opcja dodaj komentarz. Masz możliwość wystawienia oceny jak równieź opisu specjalisty w okienku poniżej. Aby zakończyć proces dodawania opini kliknij zakładkę utwórz. 

Co zrobić w przypadku gdy moja opinia nie została wyświetlona?

W pierwszej kolejności upewnij się, że zaakceptowałeś regulamin warunkujący możlwiść wystawienia opini. Jesli w Twoim opisie nie było żadnych wulgaryzmów, które mogły spowodowac zablokowanie Twojej opini przez serwis skontaktuj się z administratorem za pośrednictwem adresu kontakt@iFizjoterapia.pl

Baza wiedzy

Co to jest baza wiedzy?

Baza wiedzy to skategoryzowana lista schorzeń, dolegliwości, objawów, które pomogą Ci zgłębić wiedzę na temat symptomów, które u siebie obserwujesz. 

Jak wejść do katalogu baza wiedzy?

Aby wejść do katalogu baza wiedzy należy  wybrać zakładkę baza wiedzy znajdującą się w prawym górnym rogu strony głównej. Ewentualnie można skorzystać z bezpośredniego przekierowania do katalogu wybierając opcję wejdź do katalogu chorób zlokalizowaną na dole strony głównej. 

Jak znaleźć schorzenie jeśli znam jedynie okolicę ciała w której odczuwam dolegliwości?

Aby znaleźć schorzenie którego szukasz należy wejść do katalogu baza wiedzy a następnie korzystając z modelu człowieka wybrać poprzez kliknięcie tą część ciała, która Cię interesuje. Po prawej stronie pojawi się bardziej szczegołowy podział zaznaczonego przez Ciebie obszaru, wybierz ten najbardziej właściwy. Pod spodem wyświetlą się wszystkie jednostki chorobowe, które moga dotyczyć wybranej części ciała. 

Jak znaleźć opis schorzenia jeśli nie wiem jakiej części ciała dotyczy.

Aby znaleźć schorzenie należy wejść do katalogu baza wiedzy a następne wybrać opcję przejdź do alfabetycznego spisu chorób znajdującą tuż obok modelu człowieka. Serwis automatycznie przekieruję Cię do podstrony w której w wyznaczonym polu wpisz szukaną przez Ciebie nazwę choroby. 

Administracja nie ponosi odpowiedzialnośći za treści publikowane przez użytkowników.
Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej